Las na ścianę działają niezwykle kojąco i wprowadzają do pomieszczeń klimat spokoju i wyciszenia

las na ścianę

Las na ścianę to niezwykłe dekoracje ścian

Las na ścianę działają niezwykle kojąco i wprowadzają do pomieszczeń klimat spokoju i wyciszenia. Nie bez powodu to właśnie lasy na ścianę stanowią jeden z ulubionych motywów przedstawianych na obrazach, grafikach i zdjęciach. Wykorzystanie lasu na ścianę w aranżacji pomieszczeń jest doskonałą metodą, aby nadać wnętrzu relaksujący charakter i jednocześnie zaprosić do naszego domu zaczarowany świat natury. Las na ścianę to nadzwyczaj fotogeniczne miejsca, a sposobów ich przedstawiania mogą być setki. Wydrukowane na tapetach zdjęcia lub grafiki z lasem na ścianę nadają przedstawieniom dodatkowego, spektakularnego wymiaru. I tak możemy zdecydować się na przykład na wydrukowaną na tapecie fotografię przedstawiającą zacienioną alejkę, biegnącą między szpalerem strzelistych topoli, albo leśną, wijącą się ścieżynę wśród iglaków lub samotną wierzbę płaczącą pochyloną nad taflą jeziora. Fotografie z lasem na ścianę  w roli głównej mogą być utrzymane w naturalnej kolorystyce, w tonacji czarno-białej lub też być zabarwione na jaskrawymi farbami. Niezwykle interesująco wyglądają również zdjęcia monochromatyczne, czyli takie, którym nadano efekt negatywu lub które zostały podbarwione kolorem sepii. Polecamy :

  • las na ścianę w naturalnej kolorystyce
  • las na ścianę  czarno-białe
  • las na ścianę w kolorze sepii

Zobacz las na ścianę na stronie naszego sklepu internetowego  

Las na ścianę doskonałe do salonu lub sypialni

Ten rodzaj artystycznego przedstawienia sfotografowanego obiektu uwzględnia również użycie kolorowych filtrów, w efekcie czego powstaje surrealistyczny, odrealniony obraz rzeczywistości.

Połączenie tego typu środków wyrazu z tradycyjnym wizerunkiem lasu na ścianę na fototapecie tworzy doskonale dobrany duet, który nada nietuzinkowości każdemu wnętrzu, zarówno w domu, jak i w biurze lub lokalu usługowym. Każdy, kto jest zainteresowany wykorzystaniem do aranżacji wnętrza wizerunków lasu na ścianę, powinien zajrzeć na stronę internetową http://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/fototapety- drzewa-i- lasy/. Spośród zaprezentowanych na stronie propozycji znajdziemy zarówno wydrukowane na fototapetach zdjęcia artystyczne, jak również prace malarskie, których tematyka jest związana właśnie z drzewami.