Pokój z fototapetą to ciekawe, tanie i funkcjonalne rozwiązanie, dopełniające aranżacji wnętrza

tapeta w salonie na jednej ścianie

Pokój z fototapetą skorygują niedoskonałości wnętrza

Pokój z fototapetą udekorowanie ścian domowych pomieszczeń nowoczesnymi fototapetami to ciekawe, tanie i funkcjonalne rozwiązanie, dopełniające aranżacji wnętrza. Dzięki nim każdy pokój z fototapetą zyska odpowiadający nam klimat i nabierze nietuzinkowego charakteru, odzwierciedlającego naszą osobowość i zainteresowania. Koncepcji na wzory wydrukowane na nowoczesnych fototapetach do pokoju, jest bez liku. Dzięki pokój z fototapetą możemy podkreślić zalety pomieszczenia i zniwelować jego wady. Bardzo popularnym rozwiązaniem są pokój z fototapetą z motywem roślinnym na tapetach ściennych. Delikatne gałęzie, barwne kwiaty, rozłożyste liście lub puchate dmuchawce dodadzą salonowi lekkości. Z kolei pejzaże przyrodnicze, zabytkowa architektura albo abstrakcyjne wzory pomogą skorygować niedoskonałości wnętrza. Prace wydrukowane na fototapetach do pokoju mogą bowiem, oprócz funkcji dekoratorskiej, pełnić w naszym salonie również rolę elementu powiększającego optycznie zbyt ciasne wnętrze. Poprzez złudzenie wizualne można dzięki nim uzyskać efekt głębi i odnieść wrażenie, że zamiast ściany mamy do czynienia z przejściem w inną rzeczywistość. Polecamy :

  • pokój z foto-tapetą z pejzażem
  • pokój z fototapetą z kwiatami
  • pokój z tapetą z włoskimi uliczkami

Zobacz jak prezentuje się pokój z fototapetą na stronie naszego sklepu

Pokój z fototapetą dekoracje odporne na zniszczenia

Nowoczesne tapety na ściany są odporne na zanieczyszczenia i drobne uszkodzenia, dzięki zastosowaniu przy ich produkcji papieru z domieszką winylu lub lateksu.

Pokój z fototapetą można czyścić przy użyciu delikatnych detergentów, dzięki czemu łatwo jest zachować czystość i higienę dekoracji. Fototapety, na których z użyciem najnowocześniejszych metod wydrukowano zdjęcia, prace graficzne i malarskie oraz kolaże łączące różne techniki artystycznego wyrazu, możemy oglądać na stronie internetowej http://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/pokoju/. Wszystkie fototapety do pokoju cechuje najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu mamy gwarancję otrzymania trwałej i solidnie wykonanej ozdoby ściennej. Fototapety można zamówić z uwzględnieniem indywidualnych gabarytów danego salonu.