rodzaje fototapet

Wybierz odpowiedni materiał do Swojego wnętrza

Kupując fototapetę nie skupiaj się tylko na wyborze idealnego wzoru. Ważne jest to abyś wybrał odpowiedni materiał do Swojego wnętrza. Dzięki temu nie przepłacisz i będziesz miał pewność że dekoracja się nie zniszczy podczas użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje materiałów, każdy jest przeznaczony do innej części mieszkania.

FOTOTAPETA PAPIEROWA

rodzaje fototapet

Papier Protech2

Fototapeta papierowa nie jest odporna na mocne pocieranie, zarysowania i nie możesz jej myć. Świetnie sprawdza się jako dekoracja salonu i sypialni w mało dostępnych miejscach, jak ściana za kanapą, telewizorem oraz za łóżkiem. Tapeta posiada niebieski podkład, dzięki któremu ściana nie musi być w jednolitym kolorze.

przeznaczenie

rodzaje fototapet

FOTOTAPETA LATEKSOWA

rodzaje fototapet

Materiał Lateksowy

Fototapeta lateksowa jest odporna na lekkie zadrapania i zarysowania, możesz ją wycierać wilgotną ściereczką. Materiał o wykończeniu satynowym. Idealnie się sprawdza jako ozdoba do pokoju dziennego i sypialni. Dzięki temu że jest trwalsza niż papier nie musisz się obawiać o delikatne uszkodzenia dnia codziennego.

przeznaczenie

rodzaje fototapet

FOTOTAPETA FENIX

rodzaje fototapet

Materiał Lateksowo-Winylowy

Fototapeta Fenix jest najbardziej odpornym materiałem w naszej ofercie. Tapeta lateksowa jest laminowana trwałą powłoką winylową dzięki temu możesz ją myć na mokro nawet mocnymi detergentami, bardzo ciężko ją porysować. Polecamy ją do upiększenia pomieszczeń wymagających dużej odporności.

przeznaczenie

rodzaje fototapet