Szare tapety ścienne to doskonała barwa do zastosowania w aranżacji wnętrza, gdyż kojarzy się z elegancją, stylem i dobrym gustem

fototapety z przejściem

Szare tapety ścienne sprawdzą się również w pokoju dziecięcym

Szare tapety ścienne to doskonała barwa do zastosowania w aranżacji wnętrza, gdyż kojarzy się z elegancją, stylem i dobrym gustem. Kolor ten od kilku lat święci triumfy jako creme de la creme zarówno w modzie, jak i w wystroju pomieszczeń. Nic dziwnego – rozbielone szarości nadają pomieszczeniom świetlistości, optycznie je powiększają, jak również stanowią doskonałe tło dla dodatków w każdej możliwej kolorystyce. Fototapety, na których dominuje kolor szary doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni przeznaczonej dla osób dorosłych, ale również w pokojach dziecięcych. Szare tapety ścienne, na których zostały wydrukowane sympatyczne szare sowy, domki lub kwiaty doskonale sprawdzą się w pokojach najmłodszych. Starsi chłopcy docenią z pewnością utrzymane w odcieniach szarości tapety z ogromną piłką nożną wpadającą do bramki. Polecamy :

  • szare tapety ścienne do salonu
  • szare tapety ścienne do sypialni
  • szare tapety ścienne do jadalni

Zobacz szare tapety ścienne na stronie naszego sklepu internetowego 

Szare tapety ścienne to dekoracje idealne na wymiar

Istnieje szeroka gama odcieni tej barwy, więc nawet opierając się tylko i włącznie na tym kolorze można stworzyć doskonałą dekorację.

Rozbielone pejzaże, widoki ulic lub panoramy miast wyglądają niezwykle stylowo w takim wydaniu i będą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji nowoczesnych wnętrz, jak również tych urządzonych w klimacie retro. Na grafikach wydrukowanych w formie tapet ściennych szarości towarzyszy na ogół czysta biel i czerń, czasami czysty róż lub turkus. Te ostatnie towarzyszą najczęściej szarościom na tapetach ściennych przeznaczonych dla królestw najmłodszych. Na stronie internetowej http://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/czarno-biale/ znajdziemy wiele interesujących szarych tapet ściennych, które uzupełnią aranżację wybranego pomieszczenia w domu, biurze lub w lokalu usługowym. Każdą szarą tapetę ścienną można dopasować rozmiarem do danego wnętrza.