Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.

fototapety ze statkami

Fototapeta niebieskie gondole

70 720 

Fototapety zachód i wschód słońca

Fototapeta samotna łódka na oceanie

49 609 
49 609 

Fototapety zachód i wschód słońca

Tapeta czerwony zachód słońca i żaglówka

49 609 

fototapety ze statkami

Tapeta zachód słońca i łódź

49 609 

fototapety ze statkamiStatki, żaglowce, okręty to środki transportu nierozerwalnie związane z wodą i pływaniem. Dlatego wykorzystane na fototapetach wnoszą do wnętrza powiew morskiej bryzy i element przygody w szerokim rozumieniu. To zarówno duże i bezpieczne statki transportowe, luksusowe statki pasażerskie, jak i niewielkie jachty, doskonałe dla marzycieli zwłaszcza, że tłem dla nich bywa niezmierzona przestrzeń oceanu. W kategorii fototapety ze statkami znajdziesz najpiękniejsze dekoracje z łódkami, okrętami i żaglówkami.

Krajobraz marynistyczny niekoniecznie musi być realistycznym odzwierciedleniem rzeczywistości. Współczesne dekoracje, tworzone za pomocą aparatu fotograficznego i cyfrowych technik przetwarzania obrazu pozwalają na nadanie morskiej tafli dowolnego koloru. Nie jest też problemem umieszczenie na horyzoncie statku z epoki Krzysztofa Kolumba. Stylem nawiązującego do dawnej epoki lub nowoczesnego transportowca czy ekskluzywnego jachtu.

Fototapety ze statkami

Każdy z tych statków tworzy zupełnie odmienną atmosferę. Symbolicznie nawiązując do stylu retro lub do współczesności. Obrazy marynistyczne na fototapetach są też piękne w obiektywnym rozumieniu. Wzbogaca je zróżnicowana paleta kolorystyczna, bowiem tradycyjnie niebo bywa w takich pejzażach mozaiką plam. Pasów, smug i mazai w harmonijnych lub kontrastowych, uzupełniających się wzajemnie odcieniach.