Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.

Fototapety trawa z rosą

Foto-tapeta rosa na zielonej trawie

49 609 

Fototapety trawa z rosą

Foto-tapeta z zieloną trawą

47 216 
270 

Fototapety trawa z rosą

Fototapeta rosa na trawie

47 216 

Fototapety trawa z rosą

Fototapeta z mleczami w trawie

47 216 

Fototapety trawa z rosą

Fototapeta z trawą

49 609 

Fototapety trawa z rosą

Fototapeta źdźbła trawy

49 609 

Fototapety kosmetyczne

Fototapeta zielona łąka

49 609 

Fototapety szmaragdowe

Tapeta zielona trawa i rosa

49 609 

Fototapety trawa z rosą

Tapeta zielona trawa z rosą

70 720 

Trawa to bardzo wdzięczny motyw fototapet ściennych, bowiem z jednej strony wyróżnia się przyjemnym dla wzroku kolorem. Z drugiej jest idealną kompozycją o układzie rytmicznym, która pozwala na wycinanie dowolnego formatu na ścianę. Trawa z rosą to kolejny krok w kierunku orzeźwienia i świeżości. Nasuwający skojarzenia z przyjemnym, letnim porankiem, którego wspomnienie pozwala nam się doskonale relaksować. Zobacz kolekcję fototapety trawa z rosą, gdzie znajdziesz najpiękniejsze roślinne kompozycje na swoje ściany.

Fototapety trawa z rosą pod wymiar ściany

Fototapety trawa z rosąFototapeta z trawą zależnie od wybranej kompozycji i przyjętego stylu może być doskonała dekoracją do salonu. Potrafiąca diametralnie zmienić odbiór wnętrza. Szczególnie te kompozycje, w których łąki są dodatkiem do szerokiego pejzażu mają niezwykłe zdolności do optycznego powiększania pomieszczenia. Dzięki czemu mały pokoik zyskuje na atrakcyjności stając się miejscem przestronnym i mniej klaustrofobicznym.

Zielone, ukwiecone łąki potrafią też ożywiać wystrój, rozweselać i tworzyć odświeżający klimat. Dzięki czemu odpoczywanie w takim miejscu przypomina przyjemną wycieczkę na łono natury. Zieleń trawy jest też relaksująca i pozwala pozbyć się stresu. Dodając do niej kolorowe kwiaty nabieramy ochoty na poleżenie w tej zieleń. Delektowanie się ich zapachem i układanie rustykalnych, kolorowych bukietów.