🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

fototapety do pokoju

Foto-tapeta kaskada

587 1,188 

fototapety do dekorowania biura

Foto-tapeta z tajemniczym wodospadem

587 1,188 

fototapety do sypialni

Fototapeta kaskada

587 1,188 

Fototapety do salonu

Fototapeta wodospad

587 1,188 

Fototapety do salonów kosmetycznych i SPA

Fototapeta z kaskadą

587 1,188 

fototapety do gabinetu

Fototapeta z wodospadem

392 792 

fototapety do sypialni

Fototapeta z wodospadem w dżungli

587 1,188 

Fototapety z wodospadami to motywy o wyjątkowo przyjemnym oddziaływaniu na nasze samopoczucie. Te zgromadzone w kolekcji wprowadzają nas w świat zacisznych lasów, w których górskie potoki spływają po kamieniach. Zachęcając do wsłuchiwania się w ich przyjazny szmer. W kolekcji nie zabrakło też dzikich. Budzących respekt wodospadów Islandii czy imponującego Iguasu w Brazylii.

Fototapety z wodospadami na wymiar ściany

Fototapety z wodospadamiWiększość z nas ma jednak do czynienia ze zbyt małymi łazienkami. W takiej sytuacji trzeba zrobić wszystko. Żeby wystrój optycznie powiększał wnętrze. I tak doskonale sprawdzą się tutaj lustra, błyszczące fronty szafek i zastosowanie chłodnych. Jasnych kolorów. Emanujące świeżością kolory, które zwykle dominują na fototapetach z wodospadami do łazienki będą sprzyjać relaksowi i dadzą poczucie nieskazitelnej czystości, panującej w łazience. Ciekawie będzie wyglądało tak zaaranżowane pomieszczenie, aby umieszczona nad wanną fototapeta odbijała się w lustrze nad umywalką, albo w lustrzanych frontach szafek. Taki efekt wielowymiarowości da wizualne złudzenie poszerzenia naszej łazienki.

x