Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%

Fototapeta polne kwiaty kojarzą się z latem, wakacjami i beztroską

fototapeta polne kwiaty

Fototapeta polne kwiaty optycznie powiększą wnętrze

Fototapeta polne kwiaty kojarzą się z latem, wakacjami i beztroską. Wyeksponowanie na fototapecie polnych kwiatów wprowadzi właśnie taki klimat do każdego wnętrza. Rozweseli je, nastrajając optymistycznie również głównych użytkowników danego pomieszczenia. Oprócz naszych rodzimych kwiatów polnych, na fototapetach doskonale prezentują się również pejzaże prowansalskich łąk, obsianych fioletową lawendą i zdających się ciągnąć w nieskończoność. Właśnie dzięki takim ujęciom wydrukowanych na tapecie lawendowych pól, takie dekoracje doskonale sprawdzają się jako dekoracje korygujące rozmiary zbyt małych pomieszczeń. Nadają im efekt głębi i pozwalają uzyskać na ścianie złudzenie zupełnie nowej perspektywy. Polecamy :

  • fototapeta polne kwiaty pole lawendy
  • fototapeta polne kwiaty i trawy
  • fototapeta polne kwiaty i zachód słońca

Zobacz fototapeta polne kwiaty na stronie naszego sklepu   

Fototapeta polne kwiaty to praktyczne i trwałe dekoracje

Fototapety z motywami łąk i pól pełnych kwiatów znajdziemy na stronie internetowej https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/laki- i-polany/. Dostępne za pośrednictwem strony fototapeta polne kwiaty można zamówić na trzech różnych nośnikach.

Z których każdy jest polecany do innego wnętrza. I tak materiał papierowy najlepiej sprawdzi się na idealnie gładkiej ścianie. Fototapeta polne kwiaty lateksowa zniweluje drobne niedoskonałości powierzchni. Zaś podkład typu feniks pokryty jest ochronnym laminatem i charakteryzuje się największą trwałością.