Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%

Tapeta do małego salonu może sprawić, że nawet niewielki salon wizualnie wyda się obszerniejszy

tapeta w salonie na jednej ścianie

Tapeta do małego salonu z efektem 3d powiększą wnętrze

Tapeta do małego salonu może sprawić, że nawet niewielki salon wizualnie wyda się obszerniejszy. Można to osiągnąć poprzez umieszczenie na ścianie fototapety do małego salonu z efektem 3D, która dzięki złudzeniu optycznemu poszerzy, wydłuży lub nada głębi każdemu pomieszczeniu w naszym domu. Niezwykłość tego typu rozwiązania polega na niesamowitej prostocie z jaką można osiągnąć spektakularny efekt wizualny. W ciasnych i małych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się na przykład fototapety do małego salonu, przedstawiające zdjęcia nastrojowej architektury z wąskimi uliczkami, schodami, korytarzami, podcieniami, kolumnami i arkadami, które wydłużą lub poszerzą optycznie nasze wnętrze. Podobną rolę odegrają wizerunki zadrzewionych alejek, samotnych pomostów nad jeziorem lub rzędów pali, wchodzących głęboko w morze. Z kolei tapety do małego salonu ukazujące wieżowce światowych metropolii lub zbliżenia pionowych kolumn podwyższą wizualnie każde wnętrze, dzięki optycznemu złudzeniu podniesionego sufitu. Osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań docenią abstrakcyjne formy, wydrukowane na fototapetach do małego salonu, które zostały zaprojektowane właśnie w taki sposób, aby wizualnie korygować rozmiary niedoskonałych pomieszczeń. Futurystyczne przedstawienia pasiastych lub geometrycznych tuneli, dają wrażenie pojawienia się w ścianie tajemnego przejścia, prowadzącego w inny wymiar. Wśród różnorodności motywów każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej odpowiadało. Polecamy :

  • tapeta do małego salonu z motywem pola lawendy
  • fototapeta do małego salonu z wąską włoską uliczką
  • foto-tapeta do małego salonu z motywem dmuchawca

Zobacz jak prezentuje się tapeta do małego salonu na stronie naszego sklepu 

Tapeta do małego salonu to niepowtarzalny klimat w Twoim domu

Istnieje także możliwość wykonania fototapety na zamówienie, co pozwala na ingerencję w jej ostateczną formę, poczynając od opcji zmiany koloru fragmentu kompozycji, poprzez dokładne dopasowanie jej wymiarów, aż po stworzenie całkowicie własnego stylu dekoracji.

Dzięki temu można stworzyć w nim nietuzinkowy i niepowtarzalny klimat, który będzie je wyróżniał spośród morza konkurencji. Wszystkie propozycje, zaprezentowane na stronie internetowej https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/salonu/ są dostępne w dowolnym rozmiarze. Możemy również zadecydować o gamie kolorystycznej, w jakiej zostaną wykonane fototapety tak, aby idealnie komponowały się z wybranym wnętrzem. Wszystkie dekoracje zostały zaprojektowane przez utalentowanych współczesnych malarzy, grafików i fotografów. Można je indywidualnie dopasować nie tylko do salonu, ale też do każdego pomieszczenia w naszym domu.