Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.

fototapety maki

Foto-tapeta makowa łąka

49 609 
49 609 
49 609 

fototapety maki

Fototapeta czerwony mak

49 609 
49 609 

fototapety maki

Tapeta z makami w różu

70 720 

Czerwone maki to kwiaty o wyjątkowej wymowie, dla jednych bardzo patriotyczne, dla innych bardzo swojskie, wiejskie, wprost z dzikich łąk. Kompozycje z makami są nie tylko piękne, ale wyjątkowo orzeźwiające, przenosząc tę świeżość i nieokiełznanie na klimat wnętrza. Fototapety maki są też zazwyczaj kolorowe, dlatego pięknie ożywiają wystrój i łagodzą nieco jego oficjalność.

Fototapety maki – polne kwiaty na ścianę do salonu i sypialni

fototapety makiFoto-tapety w maki w przeważającej części są też stonowane kolorystycznie, a barwą, która w nich dominuje, jest czerwień. Oczywiście możliwości współczesnej techniki i trendy pozwalające na modyfikację obrazów sprawiają, że w tej kategorii pojawia się też wiele dekoracji w innych barwach, albo wręcz tych barw pozbawionych. Czerwone maki jednak na zielonej łące są świetnym sposobem na podkreślenie rustykalnego klimatu wnętrza, ale też mogą być mocnym akcentem, który wyraźnie ożywi stonowany wystrój.

Szczególnie ciekawie prezentuje się taka fototapeta z makami w pomieszczeniu aranżowanym w tonacji szarości z czarnymi i czerwonymi dodatkami. Dlatego  także w pokojach urządzanych na biało i w jasnych odcieniach zieleni. Makowe aranżacje są bardzo przyjemne w odbiorze. Ponieważ swobodne i dalekie od oficjalności, dlatego doskonale sprzyjają spędzaniu czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.