Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.

Fototapety zachód i wschód słońca

Foto-tapeta japońska brama o zachodzie słońca

49 609 

Fototapety z krajobrazem

Fototapeta japońska brama

49 609 

Fototapety zachód i wschód słońca

Fototapeta japońska brama Torii

49 609 

Fototapety orientalne, azjatyckie feng shui

Fototapeta kamyki na piasku

49 609 

Fototapety orientalne, azjatyckie feng shui

Fototapeta z motywem kafli

270 

Fototapety granatowe

Fototapeta z orientalnym wzorem

270 

Fototapety bambusy

Fototapeta zielone bambusy

49 609 

Fototapety orientalne, azjatyckie feng shui

Fototapeta- marokańskie kafle

270 

Fototapety orientalneFototapety orientalne to kategoria bardzo zróżnicowana, obejmująca zarówno elementy kultury i sztuki. Jak i architekturę nowoczesnych miast czy zabytkowe budowle o charakterze religijnym. W kolekcji znalazły się też motywy kulinarne. Egzotyczne wzory ornamentowe, posągi oraz ludzie w tradycyjnych strojach lub wprost na ulicy wypełnionej typowymi dla azjatyckich miast straganami.

Pojęcie Orientu jest doskonale znane, chociaż każdy rozumie je inaczej. Odnosząc styl do innego kraju azjatyckiego i innej kultury. Pomimo pewnych podobieństw w liternictwie. W wyglądzie zamieszkującej te regiony rasy każdy nieco bardziej obeznany z tym środowiskiem człowiek. Bez problemu odróżni Hindusa od Chińczyka czy Taja podobnie. Jak doskonale rozpozna pismo chińskie, japońskie czy wietnamskie.

Fototapety orientalne pod wymiar ściany

Orient jest pojęciem bardzo rozległym i z tego powodu również dekoracje kwalifikowane do kategorii orientalnych mogą diametralnie różnić się od siebie i w inny sposób wpływać również na kształtowanie klimatu wnętrz. Najlepszym przykładem jest przeciwstawienie sobie uporządkowanego. Harmonijnego świata dalekiej Japonii i pełnego życia, kolorów. Smaków i zapachów, ale nieco bałaganiarskiego i chaotycznego klimatu Indii.