❄️Zimowe wieczory ❄️ w przytulnych wnętrzach 🎁 Teraz ➡️ 19% ⬅️ Taniej ozdobisz swój 🏠 dom korzystając z KODU: ZIMA ☃️☃️
561 1,134 
561 1,134 

fototapety do pokoju

Foto-tapeta z mandalą

561 1,134 
561 1,134 

fototapety do biura podróży

Fototapeta japońska brama

561 1,134 

fototapety brąz, czekolada, venge

Fototapeta japońska brama Torii

561 1,134 

Fototapety do salonów kosmetycznych i SPA

Fototapeta kamyki na piasku

561 1,134 

fototapety do kuchni

Fototapeta z motywem kafli

284 

fototapety do kuchni

Fototapeta z orientalnym wzorem

284 

Fototapety bambusy

Fototapeta zielone bambusy

561 1,134 

fototapety do kuchni

Fototapeta- marokańskie kafle

284 

Fototapety orientalneFototapety orientalne to kategoria bardzo zróżnicowana, obejmująca zarówno elementy kultury i sztuki. Jak i architekturę nowoczesnych miast czy zabytkowe budowle o charakterze religijnym. W kolekcji znalazły się też motywy kulinarne. Egzotyczne wzory ornamentowe, posągi oraz ludzie w tradycyjnych strojach lub wprost na ulicy wypełnionej typowymi dla azjatyckich miast straganami.

Pojęcie Orientu jest doskonale znane, chociaż każdy rozumie je inaczej. Odnosząc styl do innego kraju azjatyckiego i innej kultury. Pomimo pewnych podobieństw w liternictwie. W wyglądzie zamieszkującej te regiony rasy każdy nieco bardziej obeznany z tym środowiskiem człowiek. Bez problemu odróżni Hindusa od Chińczyka czy Taja podobnie. Jak doskonale rozpozna pismo chińskie, japońskie czy wietnamskie.

Fototapety orientalne pod wymiar ściany

Orient jest pojęciem bardzo rozległym i z tego powodu również dekoracje kwalifikowane do kategorii orientalnych mogą diametralnie różnić się od siebie i w inny sposób wpływać również na kształtowanie klimatu wnętrz. Najlepszym przykładem jest przeciwstawienie sobie uporządkowanego. Harmonijnego świata dalekiej Japonii i pełnego życia, kolorów. Smaków i zapachów, ale nieco bałaganiarskiego i chaotycznego klimatu Indii.

x