Otul miłością 💕 swoje 4 ściany. ✨ -45% ✨ na gotowe plakaty | obrazy | fototapety ❤️❤️ KOD: LOVE
Otul ściany kod: LOVE
-45%

fototapety czarno-białe z kolorem

Foto-tapeta błękitne storczyki

cena od: 445 

fototapety do dekorowania biura

Foto-tapeta z różowymi storczykami

cena od: 445 

fototapety do restauracji

Fototapeta kwiaty storczyka

cena od: 169 

fototapety do dekorowania biura

Fototapeta orchidea

cena od: 59 

fototapety czarno-białe

Fototapeta orchidea w czerni i bieli

cena od: 445 

fototapety do do klubu i kawiarni

Fototapeta orchidea w wodzie

cena od: 169 
cena od: 169 

Fototapety do salonów kosmetycznych i SPA

Fototapeta z storczykami

cena od: 445 

Fototapety storczyki i orchidee wyróżniają się w długim szeregu gatunków bardzo specyficznym połączeniem dostojności i piękna z naturalną dzikością roślin. Zdobywających niedostępne miejsca i wciąż tworzących nowe, piękniejsze odmiany. Na fototapetach to kwiaty typowe dla kompozycji SPA, łączone z wodą, bambusem, kamieniami rzecznymi, jako obietnica spokoju, harmonii i wyjątkowego piękna.

fototapety storczyki i orchideeRośliny to jedna z dziedzin natury określana fachowo mało romantycznie, jako flora. W rzeczywistości znacznie bardziej przyjemna, piękna, zachwycająca i budząca podziw nad jej rozmaitością czy bogactwem szczegółów. Gdyby wybrać się na najbliższą łąkę. Położyć w letniej dojrzałej trawie i obserwować można by znaleźć w niej prawdziwe cuda, które są bliżej marzeń niż realnego świata. W baśniach świat roślin jest tłem dla magicznych wydarzeń. Dla bogatego życia elfów i wróżek spełniających najskrytsze pragnienia.

Fototapety storczyki i orchidee na wymiar ściany

W realnym świecie rośliny to bardzo popularny motyw dekoracji, pojawiający się we wnętrzach na fototapetach, tworzący dziesiątki. Setki, tysiące różnych przyjemnych i bardzo klimatycznych stylizacji. W świecie storczyków na fototapetach możemy znaleźć wszystko. Począwszy od przepięknych, wielobarwnych kwiatów.  Nie brakuje też przepięknej trawy bawełnianej ze swoim miękkim kapeluszem. Nie brakuje wielkich kropel rosy na źdźbłach, swoim ogromem przytłaczających spacerujące biedronki. W kolekcji znalazły się też surowe szczapy drzewne w formie ciekawej, powtarzalnej kompozycji o przyjemnym, ciepłym odcieniu beżu. To przepiękne kompozycje budzące wiele pozytywnych emocji.

x