Kup gotowe fototapety za 600 zł a dostaniesz 20% rabatu i darmową dostawę.

fototapety storczyki i orchidee

Foto-tapeta błękitne storczyki

70 720 

fototapety storczyki i orchidee

Foto-tapeta z różowymi storczykami

70 720 

fototapety storczyki i orchidee

Fototapeta kwiaty storczyka

49 609 

fototapety storczyki i orchidee

Fototapeta orchidea

47 216 

fototapety storczyki i orchidee

Fototapeta orchidea w czerni i bieli

70 720 

fototapety storczyki i orchidee

Fototapeta orchidea w wodzie

49 609 
49 609 

fototapety storczyki i orchidee

Fototapeta z storczykami

70 720 

Fototapety storczyki i orchidee wyróżniają się w długim szeregu gatunków bardzo specyficznym połączeniem dostojności i piękna z naturalną dzikością roślin. Zdobywających niedostępne miejsca i wciąż tworzących nowe, piękniejsze odmiany. Na fototapetach to kwiaty typowe dla kompozycji SPA, łączone z wodą, bambusem, kamieniami rzecznymi, jako obietnica spokoju, harmonii i wyjątkowego piękna.

fototapety storczyki i orchideeRośliny to jedna z dziedzin natury określana fachowo mało romantycznie, jako flora. W rzeczywistości znacznie bardziej przyjemna, piękna, zachwycająca i budząca podziw nad jej rozmaitością czy bogactwem szczegółów. Gdyby wybrać się na najbliższą łąkę. Położyć w letniej dojrzałej trawie i obserwować można by znaleźć w niej prawdziwe cuda, które są bliżej marzeń niż realnego świata. W baśniach świat roślin jest tłem dla magicznych wydarzeń. Dla bogatego życia elfów i wróżek spełniających najskrytsze pragnienia.

Fototapety storczyki i orchidee na wymiar ściany

W realnym świecie rośliny to bardzo popularny motyw dekoracji, pojawiający się we wnętrzach na fototapetach, tworzący dziesiątki. Setki, tysiące różnych przyjemnych i bardzo klimatycznych stylizacji. W świecie storczyków na fototapetach możemy znaleźć wszystko. Począwszy od przepięknych, wielobarwnych kwiatów.  Nie brakuje też przepięknej trawy bawełnianej ze swoim miękkim kapeluszem. Nie brakuje wielkich kropel rosy na źdźbłach, swoim ogromem przytłaczających spacerujące biedronki. W kolekcji znalazły się też surowe szczapy drzewne w formie ciekawej, powtarzalnej kompozycji o przyjemnym, ciepłym odcieniu beżu. To przepiękne kompozycje budzące wiele pozytywnych emocji.