Zapraszamy🌻na majówke. Teraz ozdobisz swoje ściany ✔️18% TANIEJ 🌞podaj w koszyku kod:➡️ MAJÓWKA 🧺 i ciesz się nową dekoracją.

fototapety czarno-białe

Foto-tapeta miasto nocą

cena od: 48 

fototapety brąz, czekolada, venge

Fototapeta czerwona taksówka na moście

cena od: 367 

fototapety do dekorowania biura

Fototapeta tablice rejestracyjne

cena od: 139 

fototapety czarno-białe

Fototapeta ulice Nowego Jorku

cena od: 48 

fototapety czarno-białe z kolorem

Fototapeta Żółte taksówki

cena od: 139 

fototapety brąz, czekolada, venge

Tapeta kolorowy transport miejski

cena od: 139 

fototapety taksówkiFototapety taksówki to nawiązanie do tematyki wielkomiejskiej i związanego z nią sposobu przemieszczania się. Szczególnie charakterystyczne są fototapety z motywem nowojorskich taksówek, które jednoznacznie nawiązują do wielkiego świata zza oceanu i amerykańskiej kultury. Na fototapetach pojawiają się też wnętrza pojazdów, tabliczki z napisem taxi oraz wiele ciekawych grafik.

Fototapety taxi to ciekawe połączenie wielkomiejskiego krajobrazu z tym specyficznym detalem, który w wyjątkowy sposób wyróżnia się w całości kompozycji. Żółty kolor może być akcentem w czarno-białej dekoracji, ale też pojawia się. Jako element większej, wielokolorowej całości. W tym świecie szklanych domów, wysokościowców i wszechobecnych reklam żółta taksówka sprawia wrażenie ciepłego, przyjaznego miejsca, które na chwilę zapewnia schronienie przed ruchem ulicznym i ciągłym hałasem. Na siedzeniu żółtej taksówki można zatrzymać się na chwilę, porozmawiać z kierowcą, opowiedzieć mu o swoich problemach, aby po chwili znów zatonąć w powodzi codziennych spraw.

Fototapety taksówki – panorama Nowego jorku i taksówki na ścianę

Dekoracje z takimi motywami są nie tylko przykładem motywów industrialnych. Nowoczesnych czy motoryzacyjnych, ale mają też znacznie istotniejszą, emocjonalną wymowę. Będąc swoistym odniesieniem do realizacji marzeń i niezależności w amerykańskim stylu.

x