Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.

fototapety ulice

Foto-tapeta miasto nocą

47 216 
70 720 

fototapety taksówki

Fototapeta tablice rejestracyjne

49 609 
47 216 
49 609 

fototapety panorama miasta

Tapeta kolorowy transport miejski

49 609 

fototapety taksówkiFototapety taksówki to nawiązanie do tematyki wielkomiejskiej i związanego z nią sposobu przemieszczania się. Szczególnie charakterystyczne są fototapety z motywem nowojorskich taksówek, które jednoznacznie nawiązują do wielkiego świata zza oceanu i amerykańskiej kultury. Na fototapetach pojawiają się też wnętrza pojazdów, tabliczki z napisem taxi oraz wiele ciekawych grafik.

Fototapety taxi to ciekawe połączenie wielkomiejskiego krajobrazu z tym specyficznym detalem, który w wyjątkowy sposób wyróżnia się w całości kompozycji. Żółty kolor może być akcentem w czarno-białej dekoracji, ale też pojawia się. Jako element większej, wielokolorowej całości. W tym świecie szklanych domów, wysokościowców i wszechobecnych reklam żółta taksówka sprawia wrażenie ciepłego, przyjaznego miejsca, które na chwilę zapewnia schronienie przed ruchem ulicznym i ciągłym hałasem. Na siedzeniu żółtej taksówki można zatrzymać się na chwilę, porozmawiać z kierowcą, opowiedzieć mu o swoich problemach, aby po chwili znów zatonąć w powodzi codziennych spraw.

Fototapety taksówki – panorama Nowego jorku i taksówki na ścianę

Dekoracje z takimi motywami są nie tylko przykładem motywów industrialnych. Nowoczesnych czy motoryzacyjnych, ale mają też znacznie istotniejszą, emocjonalną wymowę. Będąc swoistym odniesieniem do realizacji marzeń i niezależności w amerykańskim stylu.