#zostańciewdomach 🏡 przygotujcie wnętrza na 🐣 Świętą Wielkiej Nocy. ➡️ 36% taniej ❤️ wszystkie dekoracje. Podaj w koszyku kod: WIELKANOC i ciesz się ☀️ tanim dekorowaniem ☀️
70 720 

Fototapety bambusy

Fototapeta zielone bambusy

49 609 

Fototapety bambusy

Tapeta z bambusami

70 720 

fototapety bambusyBambusy to rośliny dalekie naszej kulturze i być może właśnie dlatego tak chętnie są wybierane do dekoracji wnętrz. Fototapety bambusy to kalejdoskop odcieni, począwszy od młodej, soczystej zieleni po dojrzały kolor brunatnej ziemi. Długie pędy, dzięki układowi kompozycji mogą optycznie zmieniać proporcje wnętrza. A w towarzystwie liści, wody i kwiatów są doskonałym motywem SPA do łazienek.

Fototapety bambusy – zielone dekoracje na ściany

Ozdobienie ściany wizerunkiem lasu bambusowego to doskonały pomysł. Dzięki któremu możemy osiągnąć korzystny dla wnętrza efekt złudzenia optycznego. Zdjęcia długich pędów sprawiają bowiem wrażenie. Jak gdyby strzeliste łodygi ciągnęły się w nieskończoność, co wizualnie wydłuża pomieszczenie. Dzięki temu w bardzo prosty sposób możemy nadać wnętrzu zupełnie nowy wymiar. Zaś soczysta zieleń dekoracji w połączeniu z białym tłem dopełnią reszty. Ożywiając wnętrze i wprowadzając do niego wrażenie świeżości.

x