Fototapety abstrakcyjne

Akwarelowa fototapeta kuchenna

270 

fototapety do dekorowania biura

Foto-tapeta lodowe miasto

49 609 
49 609 
49 609 

fototapety do pokoju

Foto-tapeta z planetą

49 609 

fototapety dla nastolatków, młodzieżowe

Fototapeta kosmos i planety

49 609 

Fototapety abstrakcyjne

Fototapeta kuchenna ze złotym wzorem

270 
270 

fototapety do kuchni

Fototapeta z orientalnym wzorem

270 

fototapety do dekorowania biura

Fototapeta z plażą i molo

49 609 

Fototapety abstrakcyjne

Granatowa fototapeta kuchenna

270 
270 
270 

fototapety do do klubu i kawiarni

Tapeta z niebieską kamienicą

49 609 

Urządzanie dowolnego pokoju wymaga trzech elementów. Wyboru i dopasowania do przeznaczenia wnętrza zestawu mebli. Podjęcia decyzji o kolorystyce wystroju oraz określenia klimatu. Jaki chcemy ostatecznie uzyskać. Poza umeblowaniem dwie pozostałe cechy opierają się na żonglowaniu naszą wyobraźnią oraz na zdolności mózgu do przekształcania optycznych wrażeń w obrazy, które dla nas nabierają wymiarów realnych. Koniecznie zobacz kategorię fototapety granatowe. Gdzie znajdziesz najmodniejsze wzory na swoje ściany.

Fototapety granatoweCałość sprowadza się do tego, że widok, jaki postrzegamy we wnętrzu nie jest efektem rzeczywistych cech pokoju. Efektem zastosowanych złudzeń optycznych. Kolorów i kształtów, które zmieniają wnętrze na nasze potrzeby i dla naszego komfortu. Przykładowo, jeśli lubimy małe przytulne pokoiki. Pozwalające nam się schronić w ich zaciszu wystarczy umieścić na ścianach fototapety granatowe o ciemniejszej kolorystyce. Przedstawiające przyjazne dla nas miejsce lub ciekawą fakturę w starym stylu, a ogromny, jasny salon zmieni się w przyjazny pokoik, jak w domu babci.

Fototapety granatowe na ścianę do salonu i sypialni

Nierealny charakter tego typu przedstawień przywodzi na myśl marzenia senne i nadaje wnętrzu nieco surrealistyczny charakter. Wielu zwolenników znajdą również z pewnością zdjęcia. Ukazujące martwą naturę, sfotografowaną w interesujący sposób i utrzymaną w soczystej kolorystyce. Fototapeta granatowa na fragmencie ściany dopełni wystrój nowoczesnego wnętrza. Doskonale się sprawdzą na przykład w domowej kuchni, wnosząc do niej wiele optymizmu i energii.