Ulice na fototapetach przełamią monotonię naszej domowej przestrzeni, jak również biura, restauracji, kawiarni, baru

ulice na fototapetach

Ulice na fototapetach to ciekaw rozwiązanie dekoratorskie

Ulice na fototapetach to szerokie autostrady i klimatyczne wąskie uliczki, miejskie zakatki i wiejskie ścieżki – wizerunki ulic i uliczek na ozdobach ściennych to ciekawe rozwiązanie dekoratorskie. Tego typu motywy, uliczki na fototapetach skutecznie przełamią monotonię naszej domowej przestrzeni. Również biura, restauracji, kawiarni, baru, albo fitness klubu lub siłowni. Drogi i chodniki na fototapetach mają – oprócz funkcji stricte estetycznej – walor innego rodzaju. Na ulicznych fototapetach są doskonałe motywy, jeśli chodzi o optyczne korygowanie gabarytów wnętrza. Przedstawienia ulic wydrukowane na tego typu dekoracjach nadają pomieszczeniu głębi, wizualnie je poszerzając, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku ciasnych wnętrz. Ściana, na której są naklejone fototapety z ulicami, całkowicie zmienia swój charakter. Staje się magicznym przejściem w całkiem inną rzeczywistość. Tego typu fototapety często występują w czarno-białej kolorystyce, albo w wersji pokrytej sepią, co podkreśla ich romantyczny charakter. Wśród ulic na fototapetach są zarówno :

  • aleje na foto-tapetach z imponującymi współczesnymi metropoliami
  • tunele na fototapecie przedstawiające rozświetlone sieci dróg i autostrad
  • korytarze na tapecie z klimatycznymi i nastrojowymi uliczkami wśród zabytkowych kamienic

Zobacz ulice na fototapetach na stronie naszego sklepu 

Ulice i motywy drogi na fototapetach to uniwersalne ozdoby na ściany

Zaletą dekoracji ulice na fototapetach jest ich uniwersalny charakter. Sprawdzą się bowiem właściwie w niemal każdym pomieszczeniu, pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dopasowane do niego pod względem kolorystycznym. Wybierając je uwzględnimy ogólną aranżację całego wnętrza.

Jeśli uważnie dobierzemy naszą fototapetę – ulice na fototapetach, zyskamy spektakularny i nietuzinkowy efekt, który podkreśli indywidualny styl danego pomieszczenia. Szeroki wybór ulic na fototapetach znajdziemy na stronie internetowej https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/ulice/. Wśród propozycji zaprezentowanych na stronie są zarówno klasyczne ujęcia dróg, ulic i uliczek, jak i fotografie o charakterze awangardowym, podbarwione jaskrawymi kolorami. Każdą uliczkę lub korytarz na fototapetach można zamówić w dowolnym rozmiarze, który będzie odpowiadał gabarytom wnętrza.

Zapoznaj się z naszymi inspiracjami i dekoracjami ścian które możemy wykonać w każdym rozmiarze