Fototapeta ścienna aranżacje

fototapety z kłodami drewna

Modne w latach 90-tych fototapety ścienne powróciły w wielkim stylu i w spektakularnych odsłonach. Do lamusa przeszły monotonne jelenie na rykowisku, albo nieśmiertelne zachody słońca, wydrukowane na marnej jakości papierze, które w pewnym momencie zostały okrzyknięte synonimem kiczu. Obecnie mamy na rynku tysiące atrakcyjnych wzorów, a współczesne materiały, z których wykonuje się tego typu dekoracje, są nieporównywalnie trwalsze i bezpieczniejsze dla zdrowia.

Propozycje aranżacji wnętrza kuchni obejmują motywy, przedstawiające soczyste owoce, apetyczne ciastka albo ziarna kawy. Łazienka natomiast nabierze elegancji, gdy ozdobimy ją fototapetą z jakimkolwiek motywem morskim lub nawiązującym do klimatu SPA. Do obu tych pomieszczeń najlepiej będzie wybrać fototapety z najtrwalszych materiałów, odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne i na uszkodzenia mechaniczne.

Wśród różnorodności motywów, interesującą propozycją są róże, które występują w wielu odsłonach. Mamy więc klasyczne ujęcia tych kwiatów, które pasują do wnętrz urządzonych tradycyjnie lub w stylu rustykalnym, jak również zbliżenia samych kwiatów, pokolorowanych na jaskrawe barwy, co przydaje im surrealistycznego charakteru. Są to dekoracje odważne, które nadają się do dużych i nowoczesnych pomieszczeń. Salon i sypialnia to idealne miejsce dla róż. Po więcej inspiracji warto zajrzeć na stronę internetową https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/salonu/.