Fototapeta Wenecja to dekoracja, które wprowadzi do wnętrz letni, wakacyjny klimat

Fototapeta Wenecja to urokliwe i romantyczne dekoracje

Fototapeta Wenecja to dekoracja, która wprowadzi do wnętrz letni, wakacyjny klimat. Wiecznie słoneczne klimatyczne zaułki, nieokiełznany temperament mieszkańców, pyszne jedzenie i bogate dziedzictwo kulturowe – z tym nam się kojarzą Włochy. Fototapety ze zdjęciami weneckich kanałów i uliczek wprowadzą do wnętrza śródziemnomorski klimat, odświeżą pomieszczenie i sprawią, że poczujemy się jak na wakacjach. Tapety Wenecja, to głównie zabytkowe kamieniczki, urokliwe balkony z donicami pełnymi bujnych kwiatów, kamienne kręte schody, imponujące kolumny i tajemnicze ogrody. Włoskie klimaty na fototapetach inspirują i wprowadzają wiele życia do wnętrz, których aranżacje uzupełniają. Można je dopasować do pomieszczeń utrzymanych niemal w każdym stylu, chociaż najlepiej będą się prezentować we wnętrzach tradycyjnych, retro, albo takich, w których jest więcej elementów inspirowanych krajobrazem lub architekturą, charakterystycznymi dla krajów śródziemnomorskich. Polecamy :

  • fototapeta Wenecja do salonu
  • foto-tapeta Wenecja do sypialni
  • tapeta Wenecja do jadalni

Zobacz jak prezentuje się fototapeta Wenecja na stronie naszego sklepu 

Fototapeta Wenecja powiększą małe wnętrza

Tapety z wydrukowanymi fotografiami urokliwych włoskich zakątków można zastosować nie tylko do dekoracji ścian, ale również ozdobić nimi drzwi, meble lub inne powierzchnie.

Dzięki temu osiągniemy wyjątkowo oryginalny efekt w pomieszczeniu i sprawimy, że będzie wyróżniało się od wszystkich innych. Uliczki i kręte schody przedstawione na tego typu dekoracjach mają też jeszcze jedną bezcenną zaletę. Otóż przy ich pomocy możemy wspaniale skorygować wizualnie niedoskonałe rozmiary wnętrza, nadać mu głębię i optycznie powiększyć zbyt ciasną przestrzeń. Na stronie internetowej https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/ulice/ znajdziemy fototapety Wenecja z uliczkami włoskimi zarówno w naturalnych barwach, jak i w wersji czarno-białej lub pokrytej sepią. Część czarno-białych tapet została dodatkowo podbarwiona jaskrawymi kolorami, co nadaje im awangardowy wygląd. Wszystkie fototapety Wenecja to projekty współczesnych artystów, a każda z nich wydrukowana została przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik cyfrowych.