Fototapety do baru

Bar to miejsce, które ma sprzyjać beztrosce i relaksowi, odpoczynkowi od zabieganej codzienności. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja, która z jednej strony podkreśli rozrywkowy i przytulny charakter baru, a jednocześnie nada mu wyjątkowości i oryginalności, które będą przyciągać uwagę klientów.

Właściciele tego typu miejsc mogą zdecydować się również na naklejenie na ścianach swoich lokali tapet z sentencjami, przysłowiami, zbiorami zasad lub żartobliwymi powiedzonkami. Alternatywą są motywy folklorystyczne, które doskonale się sprawdzą barach o charakterze rustykalnym, na przykład w takich, w których serwowane są specjały tradycyjnej kuchni ludowej. Z kolei wydrukowane na fototapecie artystyczne czarno-białe portrety pięknych kobiet nadadzą lokalom tajemniczy i nastrojowy klimat z nutą zmysłowości.
Na stronie internetowej fototapety do baru możemy wybrać na jakim nośniku chcemy wydrukować nasze fototapety: na podkładzie papierowym, lateksowym lub lateksowo-winylowym. Ta ostatnia opcja jest najodpowiedniejsza do zastosowania w barze, gdyż jest to materiał najbardziej odporny na zabrudzenia i można go czyścić przy użyciu silnych detergentów.

Szukasz dekoracji do firmy? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: