Magia Świąt 🎄 magia promocji 🎅 -21% 🎅 wszystkie drukowane dekoracje. Minimalna wartość zakupów ⚠️ 150zł kod: HOHOHO
podaj w koszyku kod: HOHOHO i ciesz sie zniżką 21%
-21%

Fototapety do pokoju dziecięcego

Fototapety, zaprojektowane z myślą o najmłodszych są tak zachwycające, że z pewnością niejeden dorosły chętnie na chwile sam zostałby dzieckiem, lub też – gdyby tylko się odważył – wykorzystał to radosne wzornictwo do udekorowania własnego gabinetu lub pokoju gościnnego.

Ściana w pokoju dziecięcym w okamgnieniu może przeobrazić się w bajkowe królestwo, pełne postaci z ulubionych filmów i książek. Pełna kolorów grafika jest prosta i przejrzysta, dlatego też nawet najmłodsze dzieci bez trudu rozpoznają na fototapecie swoje ulubione zwierzątka, ukochanych bohaterów, lub wizerunki zabawek, znanych z codziennego życia. Fototapety do pokoju dziecięcego emanują ciepłem, radością i beztroską.

Do wyboru są tapety papierowe, lateksowe, albo lateksowo-winylowe. W królestwie najmłodszych warto zastosować którąś z dwóch ostatnich opcji, gdyż charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na zabrudzenia i zarysowania. Szczególnie trwały jest lateksowo-winylowy materiał o nazwie Fenix, który jest pokryty specjalnym laminatem, pozwalającym na czyszczenie powierzchni tapety mocnymi detergentami. Wzory fototapet, zaprezentowanych na stronie internetowej fototapety do pokoju dziecięcego zachwycają różnorodnością motywów, pomysłów i kolorów.

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

x