Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Oryginalne tapety na ścianę upiększą wnętrza Twojego domu

fototapety do pokoju gościnnego

Oryginalne tapety na ścianę modną aranżacją przestrzeni

Oryginalne tapety na ścianę upiększą wnętrza Twojego domu.Wiele osób ceni sobie oryginalność, jeśli chodzi o aranżowanie własnej przestrzeni. Tacy ludzie jak ognia unikają najpopularniejszych motywów dekoratorskich, stawiając na nietuzinkowość i niepowtarzalność motywów. Doskonałą propozycją dla zwolenników niebanalnych rozwiązań w pomieszczeniu są oryginalne tapety na ścianę, które oprócz funkcji estetycznych mogą również doskonale podkreślić atuty i ukryć mankamenty danego wnętrza. Takie oryginalne tapety na ścianę mają jeszcze jedną zaletę. Otóż dzięki nim można dowolnie zmieniać optycznie wymiary pomieszczenia: poszerzyć je lub podwyższyć, skrócić albo nadać mu wizualnej głębi. W zbyt małym wnętrzu najlepiej sprawdzą się oryginalne tapety na ścianę z wydrukowanymi powiększającymi wnętrze :

  • foto-tapeta z panoramami metropolii
  • fototapeta ze zdjęciami zabytkowej architektury
  • tapeta z abstrakcyjnym motywem

Zobacz najmodniejsze inspiracje oryginalnych tapet na ścianę w naszym sklepie      

Oryginalne tapety na ścianę z fotografią

Niektóre fotografie znajdujące się na oryginalnych tapetach na ścianę są specjalnie tak wykadrowane, aby dzięki nim jak najskuteczniej osiągnąć efekt głębi. Funkcję powiększającą spełniają także fototapety z pejzażami. Im bardziej rozległy będzie widok na takiej oryginalnej tapecie na ścianę, tym bardziej spektakularny efekt osiągniemy.

Morze rozciągające się aż po horyzont lub niekończące się łany zbóż lub pole wrzosów to przykładowe motywy, które bardzo dobrze się sprawdzą w tej roli. Optyczne podwyższenie pokoju uzyskamy, stosując oryginalną tapetę na ścianę z pionowymi wzorami, ukazującymi strzeliste drzewa, na przykład sosny lub palmy, kwiaty z długimi łodygami lub rzędy antycznych kolumn. Osoby, którym zależy na oryginalnych tapetach na ścianę powinny zajrzeć na stronę internetową https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/pokoju/. Wśród licznych propozycji zaprezentowanych na tej stronie uwagę przykuwają oryginalne tapety na ścianę z wizerunkiem stylowego zegara z cyframi rzymskimi lub też czarno-białe tapety w grochy, fale albo surrealistyczne zygzaki. Z kolei zwolennicy barwnych dekoracji z pewnością docenią kolorowe dmuchawce narysowane na tle imitującym drewnianą powierzchnię.