20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapety na ścianę z motywem tańca

fototapety taniec

Aktywność fizyczna jest dziś bardzo modna podobnie, jak modne są siłownie – zarówno te publiczne, do których można pójść poćwiczyć, jak i te organizowane we własnym domu.

Pomimo całkiem banalnych i nie do końca estetycznych widoków, jakie wiążą się z mozolnym rzeźbieniem ciała na wyciągach i ławeczkach niekoniecznie równie nieciekawe musi być otoczenie trenujących sportowców. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że im piękniejsze obrazy, im bardziej ukształtowane, wymodelowane sylwetki na dekoracjach, tym chętniej i z większą motywacją wykonuje się kolejną serie powtórzeń. Fototapety do siłowni są tematycznie związane z aktywnością, dla której przychodzą do tego miejsca goście. Na ściennych dekoracjach prężą się doskonale wypracowane muskuły, idealnie wyrzeźbione uda, fantastycznie gładkie i kształtne pośladki, które stanowią przedmiot pożądania niejednej kobiety i mężczyzny. To dekoracje bardzo klimatyczne, przesycone pewną tajemniczością wyrażoną półcieniami, skrywanymi twarzami, albo wskazujące na konkretną czynność, jak podnoszenie sztangi czy ćwiczenie na kołach. Kolor jest tu jedynie niewielkim dodatkiem, który nieco ożywia dekorację i może też być kolorystycznym akcentem pasującym do wystroju wnętrza.

Fototapety na ścianę z motywem tańca

To również sposób na podkreślenie sportowych pasji oraz wprowadzenie nieco wykwintności w idealnych kształtach i pozach baletnic. Tutaj znajdziesz fototapety z motywem tańca: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/fototapety-sportowe/

Dekoracje ścienne

Balet kojarzy się nie tylko z wielką sztuką, ale też z wyjątkową dyscypliną, subtelnością i wdziękiem tancerek oraz niebywałym ładunkiem emocji, jakie wyrażane są poprzez ruch przy dźwiękach muzyki. Dekoracje ścienne z motywami nawiązującymi do baletu to piękno w najczystszej postaci, ale zarazem wyjątkowa kobiecość, a nawet dziewczęcość wyrażona układem ciała, pozorną kruchością sylwetki oraz pozą, która budzi wątpliwości, co do możliwości jej wykonania. Tancerki zdają się fruwać w powietrzu, dzięki tej lekkości zarażają nią również klimat wnętrza, dzięki czemu staje się ono bardziej eleganckie, wyszukane i zarazem piękniejsze. Motyw baletu na fototapecie nie musi być jednak bezpośrednią prezentacją baletnicy, lecz może w subtelny sposób nawiązywać do tej tematyki przykładowym obrazem baletek z kolorowymi wstążkami, które są niejako wyrażeniem własnych pragnień, marzeń o pięknie i subtelności tańca, a jednocześnie o niezwykłej dyscyplinie i osiąganiu perfekcji. Fototapety z motywem baletu mogą być nowoczesne, ale też stylizowane na retro, co wyraża zarówno ich kolorystyka, jak i przedstawiane w motywach postacie w charakterystycznych strojach i fryzurach sprzed lat.