20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta do przedpokoju, czy się sprawdzi – zobacz sam

Przedpokój to szczególne miejsce w domu, stanowiące rodzaj strefy buforowej pomiędzy korytarzem zewnętrznym a mieszkaniem. Jego urządzaniu nie zawsze poświęcamy wystarczająco wiele uwagi.

Aranżacja przedpokoju zazwyczaj bywa bardzo ograniczona do pomalowania ścian lub pokrycia ich dowolnym materiałem dekoracyjnym, a także do wstawienia szafy ubraniowej – jeśli taka się zmieści i szafki na obuwie. W budowanych obecnie domach jednorodzinnych przedpokoje są już na tyle duże, że można sobie pozwolić na ustawienie ławki, stolika, a nawet stylowych dekoracji. Małe przedpokoje w blokowiskach często nie pozwalają nawet rozłożyć szeroko rąk, stawiając też duże ograniczenia w odniesieniu do wyposażenia. Zawsze jednak można postarać się o odpowiednią dekorację, dzięki której to specyficzne pomieszczenie zachęci gości do wejścia dalej i stworzy pozytywne wrażenie. Dekoracją, która pomoże w osiągnięciu tego celu jest z pewnością fototapeta. Tutaj znajdziesz powiększające fototapety do dekoracji ścian na małym przedpokoju: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/przedpokoju/

Fototapeta do przedpokoju, czy się sprawdzi

Fototapety do przedpokoju są dekoracjami, które budzą wiele wątpliwości, ponieważ szczególnie te mniejsze pomieszczenia narażone są na ciągłe dotykanie ścian, ocieranie się o nie czy brudzenie. Tradycyjne papierowe tapety i fototapety nie są dobrym rozwiązaniem do takich wnętrz, ale w ofercie sklepów można też znaleźć o wiele trwalsze, nowocześniejsze dekoracje winylowe. Poziom wytrzymałości takich materiałów zależy od tego, ile chcemy w nie zainwestować. Te najdroższe, powlekane warstwą laminatu, przetrwają długie lata i z powodzeniem mogą być zmywane wodą i środkami myjącymi. Trwałość fototapet z pewnością przemawia za ich wykorzystaniem w dekoracji przedpokoju jednak, chociaż jest ona ważna, to oczywiście nie wysuwa się ponad kwestię efektu, jaki pozwala osiągnąć w aranżacji.

O fototapetach można powiedzieć, że są dekoracjami potrafiącymi zdziałać rzeczy niemożliwe, bowiem wykorzystując umieszczoną na nich kompozycję można sprawić, że wnętrze staje się większe, jaśniejsze, bardziej przytulne czy też stylowe. Fototapety są doskonałym sposobem na małe przedpokoje w blokowiskach. Widok długiego korytarza, kręconych czy ruchomych schodów sprawi, że nawet te mikroskopijne korytarzyki w starszych blokach nabiorą przestronności, dzięki fototapecie można też stworzyć odpowiedni klimat przedpokoju, który będzie zapowiedzią wystroju całego mieszkania. Fototapeta z ukwieconą łąką to przyjemny, rustykalny wystrój z zapowiedzią przyjemnych relaksujących wnętrz. Ceglana ściana to sposób na podkreślenie industrialnej surowości.

Szukasz dekoracji do przedpokoju? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: