Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%

Fototapety do restauracji i kawiarni

fototapeta do restauracji

Aranżowanie wnętrza restauracji wymaga starannego przemyślenia pod kątem klimatu, jaki zamierzamy stworzyć, zazwyczaj związanego też z rodzajem serwowanej kuchni. Najbardziej typowe i zarazem stosunkowo łatwe do stworzenia bywa wnętrze restauracji regionalnej lub serwującej potrawy z określonej grupy, jak chociażby ryby i owoce morza czy dania wegetariańskie.

Fototapety do restauracji i kawiarni – wspaniały klimat

Owoce i warzywa to dary natury, które wyróżniają się niezwykłym bogactwem kolorów oraz formami, często zadziwiającymi największych artystów. Wystarczy dokładniej przyjrzeć się prześwietlonym słońcem plastrom cytrusów czy kiwi, aby poza kolorem i wyobrażonym smakiem dostrzec w nich subtelność koronki stworzonej przez matkę naturę. Dzięki tym żywym kolorom wspomaganym naszą wyobraźnią kompozycje owoców i warzyw na fototapetach są dekoracjami naładowanymi pozytywną energią i prawdziwą radością życia. Wpadające do krystalicznie czystej wody plastry cytryny już samym swoim widokiem sprawiają, że czujemy się orzeźwieni, a kiście soczystych winogron pozwalają nam niemal poczuć słodycz w ustach. Na fototapetach z motywami warzyw i owoców pojawiają się nasycone kolory, które w doskonały sposób ożywią pomieszczenie. Takie dekoracje najlepiej sprawdzają się w kuchniach, jadalniach, łazienkach, w których albo przygotowuje i spożywa się jedzenie, albo wypoczywa podczas relaksujących kąpieli nabierając energii do działania. Fototapety z owocami i warzywami są też jednymi z najlepszych motywów do restauracji, kawiarni czy lokali gastronomicznych serwujących fast food i różne przekąski.

Przeciętna kawiarenka kojarzy się nam zazwyczaj z przyjemnym, przytulnym miejscem wypełnionym niewielkimi stoliczkami i zapachem aromatycznego napoju. W kawiarni można usiąść z przyjacielem lub ukochaną, porozmawiać przy dobrym napoju i słodkim deserze, bez pośpiechu, bez stresu, w oderwaniu od pędzącego świata. Takie kawiarenki przez lata stanowiły jedynie wspomnienie, lecz dziś cofamy się w czasie do przyjaznych miasteczek i odtwarzamy te specyficzne dla naszej kultury miejsca. Tworzenie klimatu wymaga odpowiedniej oprawy, którą zapewnia wyjątkowe fototapety do kawiarni. To dekoracje niemal pachnące aromatem palonych ziaren, zielonej mięty i lawendy w towarzystwie pysznych, waniliowych ciasteczek. Wśród motywów do kawiarni znajdzie się też wiele propagujących herbatę, zarówno w tradycyjnej formie, po polsku, jak i w klimacie typowym dla dalekiej Japonii. Nie jest dla nikogo tajemnica, że słodycze i dobra kawa czy herbata potrafią wyzwalać radość, pobudzać endorfiny, dzięki którym czujemy się szczęśliwsi i optymistycznie nastawieni do świata. „Słodkie” herbaciane i kawowe fototapety nawiązujące do uroków Japonii czy prowansalskiej sielanki z pewnością przyniosą podobny efekt zachęcając do wejścia na filiżankę napoju z doskonałym ciastem. Tu znajdziesz fototapety do dekoracji restauracji: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/restauracji/

Szukasz dekoracji do firmy? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: