20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Piękne fototapety samoloty

fototapeta samolot i miasto

Samolot kojarzy się nam przede wszystkim z szybkim, wygodnym podróżowaniem na duże odległości, a rzadko pojawia w naszej wyobraźni w kontekście dekoracji. To jednak wyjątkowo ciekawy i pozwalający na wiele zmian we wnętrzu motyw, dzięki któremu możemy skutecznie powiększyć wnętrze, podkreślić jego nowoczesność albo styl retro.

Fototapety z samolotami to również kompozycje nawiązujące do przeszłości – stare zabytkowe maszyny lub ich części, które podkreślą styl retro i historyczną pasję domowników. To motywy do wnętrz z charakterystyczną nutką wspomnień. Zobacz fototapety z samolotami w naszym sklepie:  https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/samoloty/

Samotna żaglówka na tle spokojnego morza lub okręt z przeszłości walczący ze wzburzonymi sztormem wodami to częste tematy dawnych obrazów wielkich mistrzów.

Dziś ich następcami są dekoracje wykonywane za pomoc aparatu fotograficznego, znacznie bardziej nowoczesne i o nieco mniej dramatycznym wymiarze. Kiedy słyszymy historię człowieka, który samotnie opłynął glob w niewielkiej łodzi żaglowej przypomina nam się Krzysztof Kolumb czy Franciszek Magellan i ich niebezpieczne wyprawy. Zmagania z żywiołem to temat pojawiający się na fototapetach, ale już nie tak groźny, jak w przeszłości i nie tak niebezpieczny. Widok nowoczesnej żaglówki sunącej po falującej powierzchni wody w upojnym kolorze błękitu budzi w nas bardziej pragnienie przygody niż grozę przed niebezpieczeństwem.

Fototapety samoloty i statki na pięknym tle

Fototapeta z nowoczesnym jachtem pasażerskim podsuwa nam obrazu luksusu i egzotycznych drinków, a kołyszące się łodzie w niewielkiej przystani to powiew spokojnego wiatru i przyjemny rejs wycieczkowy wzdłuż pobliskiego wybrzeża. Fototapety z łodziami i statkami w wersji współczesnej to dekoracje bardzo przyjemne w swoim klimacie, z jednej strony nastrojowe i relaksujące, z drugiej pobudzające wyobraźnię. Nie można też zapomnieć o przestrzeniach powiększających wnętrze i relaksującej kolorystyce. Zobacz fototapety ze statkami w naszym sklepie: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/statki/