Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%

Fototapety z kwiatami na ścianę

fototapeta tulipan

Dekoracje wykorzystujące w swoich motywach temat natury są najbardziej przyjemne ze wszystkich i zapewne najbardziej akceptowane. Oznacza to, że bez względu na rodzaj stylizacji pomieszczenia i zamieszkujące je osoby tego rodzaju fototapety sprawdzą się i zapewnią przyjemne miejsce do wypoczynku, pracy czy zabawy.

Temat natury wyróżnia się tym, że jest bardzo obszerny i o ile samochody również można przedstawiać w dzieciątkach kolorów i stylów, o tyle obrazy natury obejmują tysiące krajobrazów, roślin i zwierząt, pogody, żywiołów, zjawisk naturalnych i wiele innych. W tym kontekście możliwe jest dopasowanie odpowiedniej fototapety do każdego pomieszczenia w domu, firmie, lokalu gastronomicznym czy urzędzie. Najbardziej neutralny jest las w niemal każdej odmianie. Tropikalny, bambusowy to klimat nieco bardziej egzotyczny. Egzotyczna jest również plaża z widokiem palm i krystalicznej wody. Z kolei kobietom i dziewczętom bardziej przypadną do gustu kolorowe kwiaty, te wprost z łąki, jak i bardziej delikatne, typowe dla wnętrz w stylu SPA różowe orchidee. W kolekcji fototapet z naturą w tle znajdą się również zwierzęta – dzikie, afrykańskie do zdecydowanych, mocnych aranżacji, albo przyjemne kotki i szczeniaczki do wnętrz o rodzinnym klimacie.

Fototapety z kwiatami na ścianę

Motywy kwiatowe należą do najpiękniejszych, najbardziej delikatnych i pełnych wdzięku dekoracji, jakie pojawiają się we wnętrzach. Kwiaty same w sobie od zarania dziejów pojawiają się w roli ozdób, zarówno strojów, jak i pomieszczeń, w wazonach, na obrazach i tkaninach, oraz w dziesiątkach innych form dekoracji. Fototapety z motywem kwiatów mają w sobie wiele z tej delikatności i wdzięku, ale niekoniecznie muszą być kobiece czy wręcz dziewczęce. Wiele zależy od ich gatunku, kolorystyki i sposobu zaprezentowania, bowiem całkiem odmienny klimat stworzy we wnętrzu kompozycja z delikatnych stokrotek lub rumianków, a inną aurę wprowadzi duża czerwona róża lub dostojne magnolie na wiosennym drzewie. Kwiaty posiadają swoją własną wymowę, a ponieważ pochodzą też z różnych środowisk i są ich doskonałym przedstawicielem fototapety z motywami kwiatowymi mogą w ciekawy sposób podkreślać styl wystroju. Przykładem są delikatne, liliowe kwiaty lawendy idealne do wnętrz prowansalskich, czerwone maki na łące lub pole słoneczników w stylizacji rustykalnej albo wspomniana róża czy orchidea w klasycznych salonach z dozą elegancji. Do specyficznych fototapet zaliczają się te z motywami w klimacie SPA, albo czerwone róże intensywnie odzwierciedlające uczucia. Zobacz fototapety z kwiatami w naszym sklepie: https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/fototapety-kwiaty/