Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety kostki do gry

Martwa natura to jeden z popularniejszych tematów kompozycji artystycznych, zapewne z tego powodu, że tak łatwo nią manipulować tworząc obrazy spełniające wszystkie oczekiwania twórcy. Martwa natura jest też sposobem na wyrażenie bardzo konkretnych emocji.

Przedmioty towarzyszą nam na każdym kroku usprawniając codzienne czynności lub wręcz je umożliwiając, ale też dostarczając rozrywki i budząc emocje. Każdy z przedmiotów budzi konkretne skojarzenia – mniej lub bardziej dla nas ważne czy mniej lub bardziej intensywne. Obrączka niezaprzeczalnie przypomina o małżeństwie, rower kojarzy się z przyjemną rekreacją a kubek – z orzeźwiającym lub rozgrzewającym napojem – zależnie od pory roku. Bardzo wyraźne, konkretnie ukierunkowane skojarzenia budzą też niewielkie kostki do gry. Te proste elementy dziecięcej zabawy lub całkiem dorosłej gry hazardowej mogą być niebanalnym i bardzo efektownym motywem fototapety umieszczonej nie tylko w dziecięcym pokoju, ale i w salonie czy korytarzu. To również dekoracje umożliwiające nieograniczone modyfikacje kolorystyczne.

Fototapety kostki do gry

Fototapety kostki do gry są jednym z wielu przedstawicieli dziecięcego świata, obok szachownicy z kompletem klocków warcabowych czy nieco poważniejszych figur szachowych, albo w sąsiedztwie fototapety z Pac-Manem, doskonale znanym początkującym amatorom gier komputerowych. Zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym kostki do gry przypominają o wesołej zabawie w gronie rodziny lub przyjaciół, o spędzaniu czasu z dala od obowiązków, na przyjemnościach i relaksie. Fototapety kostki do gry, które można znaleźć na stronie https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/gry/ wykorzystane w dekoracji wnętrza sprawią, że będzie ono sprzyjać spędzaniu czasu po pracy, już przez sam wystrój budząc pozytywne emocje. Granie w dziecięce gry to przecież doskonała zabawa, wypełniona śmiechem, bliskością i tym specyficznym oczekiwaniem, kiedy toczące się klocki już za chwilę wskażą wynik.

O kostkach do gry można też mówić w kontekście kompozycji graficznej. Z uwagi na swoją prostotę takie motywy pozwalają na tworzenie dekoracji uniwersalnych, jednolitych kolorystycznie, a więc pasujących do niemal każdego wnętrza. Najbardziej praktyczne są te w wersji czarno-białej, jednak możliwość modyfikowania komputerowego sprawia, że z takich układów kostek z powodzeniem można stworzyć obraz dopasowany barwa do wystroju wnętrza. Zazwyczaj białe tło stanowi idealne dopełnienie kolekcji uporządkowanych lub swobodnie rozrzuconych sześcianów w barwie żółtej, niebieskiej, zielonej – dopasowanej do detali dekoracyjnych wykorzystanych w aranżacji. Osoby poszukujące jasnych, neutralnych fototapet mogą też sięgnąć po kostki do gry z pojedynczym kolorowym akcentem, jaki tworzy pojedynczy sześcian. Tego rodzaju motywy mają też bardzo silny wpływ na optyczną wielkość pomieszczenia.