Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapety tulipany

tapety kwiatowe

Kwiaty często pojawiają się w dekoracji wnętrz, bowiem są to dekoracje piękne, przy okazji również w bardzo przyjemny sposób wpływające na nasze emocje. To dekoracje o bardzo szerokich możliwościach tworzenia stylowych i nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Obcowanie z kwiatami sprawia, że łagodnieją nasze charaktery, a my stajemy się bardziej życzliwi i optymistycznie nastawieni do świata. Co ciekawsze bogactwo kwiatowych gatunków sprawia, że dzięki takim kompozycjom możemy podkreślić niemal każdy styl i każdy charakter wnętrza, nie tylko tego w kobiecym klimacie, ale również bardzo męskiego. W bogatej kolekcji swoje miejsce zajmują niezwykłe tulipany, których urok zawiera się w delikatności i krótkiej żywotności, przekładającej się na wyjątkową świeżość i naturalność. To kwiaty wyrażające silny związek z naturą, kojarzone z pierwszymi dniami lata i bogactwem kolorów, dzięki którym bukiety w wazonach przypominają orzeźwiający spacer wiejską drogą lub popołudnie spędzone w przydomowym ogrodzie. To kwiaty dla kobiet w lekkich, zwiewnych sukienkach, biegających boso po trawie.

Fototapety tulipany

Fototapety tulipany zgromadzone w kolekcji na stronie https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/tulipany/ to dekoracje, które potrafią zdziałać cuda we wnętrzach. Gigantyczne, przesycone świeżością, skropione orzeźwiającą rosą, w kolorze intensywnej czerwieni lub delikatnie białe, to dziesiątki możliwości tworzenia klimatu od orzeźwiającej świeżości ogrodu, po niewinną, dziewczęcą aurę czy romantyczny róż. Skomponowane z zielenią liści mogą być doskonałym uzupełnieniem wystroju salonu, ale też sypialni, a nawet łazienki. Dzięki tulipanowym wzorom dom traci na swojej sztuczności, sztampowości, a każda aranżacja jest odniesieniem do zbliżającego się wielkimi krokami lata, słonecznych, ciepłych dni i prawdziwej feerii zapachów czy kolorów. To dekoracje wyjątkowo naturalne, sprowadzające ogród wprost do wnętrza domu.

Tulipanowe dekoracje to bogactwo odcieni, które sprawia, że każda fotografia, w wyjątkowej gamie barwnej, ujęciu czy wielkości w inny sposób komponuje się z wystrojem. Uwiecznione na nich tulipany w różnych rozmiarach, białe i kolorowe, pierzaste, rozwinięte i w pąkach – do wyboru oraz według upodobań zatrzymacie we własnym domu na wiele miesięcy przedłużając życie tym delikatnym kwiatom. To sposób na to, aby cieszyć się pełnią lata i jego wyjątkową aur nie tylko przez jeden miesiąc w roku, ale także w okresie smutnej nostalgicznej jesieni i mroźnej zimy. Fototapety tulipany to również piękne kompozycje modyfikowane komputerowe, tworzące futurystyczne, rozmarzone obrazy kwiatów odbijanych w wodzie, spowitych smugami woalu czy pozbawionych koloru i umieszczonych na kontrastowym, ciemnym tle.