Fototapeta łazienkowa przeobrazi to pomieszczenie w prawdziwy salonik kąpielowy i nasze prywatne Spa

Fototapeta łazienkowa

Fototapeta łazienkowa to wodoodporna dekoracja

Fototapeta łazienkowa ponieważ współczesne tapety charakteryzuje wysoki stopień odporności na wilgoć, ten typ dekoracji można śmiało zastosować w domowej łazience. Dzięki odpowiednio dobranej fototapecie łazienkowej możemy przeobrazić to pomieszczenie w prawdziwy salonik kąpielowy i nasze prywatne Spa. Na tapetach łazienkowych najlepiej będą się prezentowały wszelkie wzory, związane z wodą albo soczystą roślinnością – motywy drzew, kwiatów albo traw. Doskonale będą wyglądały także wydrukowane na tapecie łazienkowej abstrakcyjne wzory przywodzące na myśl nieregularne strugi wody, bąbelki albo wiry. Urządzając łazienkę warto pomyśleć o takiej aranżacji, która podkreśli zalety, a ukryje wady pomieszczenia. W dużej można stworzyć prawdziwy pokój kąpielowy, utrzymany w ciepłych tonacjach i ozdobić go efektownymi fototapetami łazienkowymi w ciemniejszych barwach. Większość z nas ma jednak do czynienia ze zbyt małymi łazienkami. W takiej sytuacji trzeba zrobić wszystko, żeby wystrój optycznie powiększał wnętrze. I tak doskonale sprawdzą się tutaj lustra, błyszczące fronty szafek i zastosowanie chłodnych, jasnych kolorów na fototapetach łazienkowych. Polecamy :

  • fototapeta łazienkowa z kwiatami orchidei
  • foto-tapeta łazienkowa z kroplami wody
  • tapeta łazienkowa z zielonymi bambusami

Zobacz jak prezentuje się fototapeta łazienkowa w naszym sklepie internetowym  

Fototapeta łazienkowa to modna i wygodna dekoracja

Emanujące świeżością kolory, które zwykle dominują na fototapetach łazienkowych z motywami wody i roślin, będą sprzyjać relaksowi i dadzą poczucie nieskazitelnej czystości, panującej w łazience.

Ciekawie będzie wyglądało tak zaaranżowane pomieszczenie, aby umieszczona nad wanną fototapeta łazienkowa odbijała się w lustrze nad umywalką, albo w lustrzanych frontach szafek. Taki efekt wielowymiarowości da wizualne złudzenie poszerzenia naszej łazienki. Na stronie internetowej http://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/lazienki/ znajdziemy wiele ciekawych propozycji fototapet, które sprawdzą się zarówno w naszej domowej łazience, jak również z powodzeniem udekorują wnętrza łazienek w kawiarniach, restauracjach czy też hotelach. Każdą tapetę do łazienki można zamówić w rozmiarze odpowiadającym gabarytom danego pomieszczenia, które ma zdobić. Możliwy jest również wybór odpowiedniej opcji kolorystycznej, która będzie harmonizowała z ogólną aranżacją wnętrza.

 

Szukasz dekoracji do łazienki? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: