20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Fototapeta odporna na ścieranie, idealna do różnych poszczeń, w których są narażone na zabrudzenia lub obrażenia mechaniczne

Fototapeta łazienkowa

Fototapeta odporna na ścieranie to dekoracja wyjątkowo trwała

Fototapeta odporna na ścieranie charakteryzują się wyjątkową odpornością, dzięki czemu możemy bez wahania stosować je również w pomieszczeniach. W których tapety odporne na ścieranie są szczególnie narażone na zabrudzenia lub obrażenia mechaniczne. Do takich pomieszczeń należy z pewnością domowa łazienka, w której zachowanie higieny jest kluczowe. Dlatego też, dekorując jej wnętrze przy pomocy fototapety odpornej na ścieranie, trzeba pamiętać o regularnym odświeżaniem powierzchni tej ozdoby środkami czyszczącymi. Jeśli chodzi o względy estetyczne, podstawową zasadą, jaką powinniśmy się kierować w wystroju łazienki. Jest to zastosowanie w niej stonowanych, najlepiej jasnych kolorów, na fototapecie odpornej na ścieranie które będą sprzyjały wyciszeniu. Nadadzą jej nietuzinkowego charakteru i sprawią, że – nawet ta niewielkich rozmiarów – nabierze wyglądu saloniku kąpielowego. Do łazienki najlepiej będą pasowały fototapety odporna na ścieranie nawiązujące do motywu wody, czyli widoki plaż, piaszczystych brzegów, rzek, jezior i wodospadów. Czy też zdjęcia, przedstawiające wodną florę i faunę, muszle albo wygładzone morzem kamienie. Abstrakcyjne wizerunki bąbelków, czy też tapety odporne na ścieranie utrzymane w kolorach, budzących skojarzenia z wodą, czyli w błękicie, zieleni lub bieli, także będą znakomicie wyglądały na ścianie łazienki. Polecamy :

  • fototapeta odporna na ścieranie z abstrakcyjnym wzorem
  • foto-tapeta odporna na ścieranie z wizerunkiem kwiatów
  • tapeta odporna na ścieranie w stylu boho

Zobacz jak prezentuje się fototapeta odporna na ścieranie w wizualizacjach pomieszczeń na stronie naszego sklepu  

Fototapeta odporna na ścieranie to dekoracje na wymiar

Każdą fototapeta odporna na ścieranie można zamówić w rozmiarze odpowiadającym gabarytom wnętrza.

Na stronie internetowej https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/lazienki/ znajdziemy propozycje fototapet odporna na ścieranie, które doskonale sprawdzą się w każdej łazience. Wszystkie fototapety odporne na ścieranie zostały wydrukowane na wysokojakościowych materiałach. Odpornych na działanie wilgoci, dzięki czemu możemy je czyścić przy użyciu delikatnych detergentów. Takim szczególnym nośnikiem wydruków jest lateksowo – winylowy materiał „Feniks”, odporny również na obrażenia mechaniczne i zarysowania.