Szare tapety ścienne to doskonała barwa do zastosowania w aranżacji wnętrza, gdyż kojarzy się z elegancją, stylem i dobrym gustem

fototapety one color

Szare tapety ścienne to najmodniejszy kolor sezonu

Szare tapety ścienne to doskonała barwa do zastosowania w aranżacji wnętrza, gdyż kojarzy się z elegancją, stylem i dobrym gustem. Kolor ten od kilku lat święci triumfy jako creme de la creme zarówno w modzie, jak i w wystroju pomieszczeń. Nic dziwnego – szare fototapety ścienne nadają pomieszczeniom świetlistości, optycznie je powiększają, jak również stanowią doskonałe tło dla dodatków w każdej możliwej kolorystyce. Fototapety, na których dominuje kolor szary doskonale sprawdzą się nie tylko w przestrzeni przeznaczonej dla osób dorosłych, ale również w pokojach dziecięcych. Grafiki, na których zostały wydrukowane sympatyczne szare sowy, domki lub kwiaty doskonale sprawdzą się w pokojach najmłodszych. Starsi chłopcy docenią z pewnością utrzymane w odcieniach szarości foto-tapety do dekoracji z ogromną piłką nożną wpadającą do bramki.

  • szare tapety ścienne do salonu
  • szare tapety ścienne do sypialni
  • szare tapety ścienne do pokoju dziecka

Zobacz szare tapety ścienne na stronie naszego sklepu

Szare tapety ścienne to szeroka gama odcieni

Istnieje szeroka gama odcieni tej barwy, więc nawet opierając się tylko i włącznie na tym kolorze można stworzyć doskonałą dekorację.

Rozbielone pejzaże, widoki ulic lub panoramy miast wyglądają niezwykle stylowo na szarej dekoracji ściennej i będzie stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji nowoczesnych wnętrz, jak również tych urządzonych w klimacie retro. Na grafikach wydrukowanych w formie fototapet ściennych szarości towarzyszy na ogół czysta biel i czerń, czasami czysty róż lub turkus. Te ostatnie towarzyszą najczęściej szarościom na dekoracjach przeznaczonych dla królestw najmłodszych. Na stronie internetowej http://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/czarno-biale/ znajdziemy wiele interesujących tapet, które uzupełnią aranżację wybranego pomieszczenia w domu, biurze lub w lokalu usługowym. Każdą szarą fototapetę ścienną można dopasować rozmiarem do danego wnętrza.