Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Fototapeta dla dzieci na wymiar

dekoracje z pilkami

Urządzanie pokoju dziecka wymaga też dobrania odpowiednich dekoracji. Kategoria dziecięcych wzorów fototapet jest bardzo bogata, pozwalając na tworzenie wnętrz o rozmaitym charakterze, od bajkowego zamku księżniczki, przez królestwo piłki nożnej po wirtualny świat Pac-Mana.

Dziecięce fototapety wyróżniają się bardzo specyficznymi kompozycjami, chociaż w ogólnym zbiorze propozycji znajdą się i takie, o których można powiedzieć, że są uniwersalne. Przykładem jest znajdująca się w kolekcji na https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/pokoju-dziecka/ fototapeta z pędzącymi końmi lub kolorowymi zebrami, która równie efektownie zaprezentuje się w salonie czy sypialni dorosłych domowników. Fototapeta na wymiar dla dzieci to niebanalna dekoracja, która pomoże zmienić każdy pokój tworząc w nim nie tylko piękny i kolorowy świat, ale też atmosferę, która jest przyjazna dziecku i sprzyja jego rozwojowi emocjonalnemu. Dekoracje na ścianach mają nie tylko zdobić, a ale i bawić, a niekiedy też uczyć, jak to bywa w przypadku motywów zwierzątek, kolorów, cyferek czy wyrazów.

Fototapeta dla dzieci na wymiar

Fototapeta dla dzieci na wymiar to dekoracja wyróżniająca się bardzo pozytywnym ładunkiem emocjonalnym. Oznacza to, że nawet postacie zwierząt, które my dorośli uważamy za niebezpieczne, w motywach dziecięcych ukazane są w sposób przyjazny maluchowi, a ich groźne charaktery uwidaczniają dyskretnie umieszczone detale. Dziecko śpiące czy bawiące się w swoim pokoju nie może się bać, dlatego ze ściennych dekoracji nie spoglądają budzące grozę zwierzęta, lecz przyjazne stworzenia, kolorowe rybki z podwodnego świata lub postacie wykreowane przez twórców bajek i baśni. Dekoracja ma też odzwierciedlać zainteresowania dziecka oraz powinna być dostosowana do wieku i płci malucha, dlatego w pokojach dziewczęcych królują księżniczki a u chłopców częściej pojawia się piłkarz lub amator samochodów.

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: