Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%

Powiększające fototapety z wodospadami

Mały pokój nie jest miejscem, o którym marzymy po wielu godzinach spędzonych w ciasnym, zatłoczonym biurze. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na większe mieszkanie z pomocą przyjdą nam powiększające fototapety z wodospadami, które nie tylko stworzą wrażenie przestrzeni, ale też orzeźwią i zrelaksują widokiem płynącej wody.

Nowoczesne mieszkania przeważnie nie należą już do małych, jednak wciąż jeszcze wiele osób zmaga się z problemem ograniczonej przestrzeni w lokalach miejskich blokowisk. Nawet kupując mieszkanie obecnie często ograniczamy metraż do minimum z uwagi na wysokie ceny i ograniczone środki, jakie posiadamy. Dysponując trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni poniżej 60 metrów jesteśmy właścicielami jednego czy dwóch pomieszczeń, które z pewnością działają na nas klaustrofobicznie. To wystarczający impuls do tego, aby poszukać skutecznego sposobu na ich optyczne powiększenie. Rozwiązaniem jest odpowiednia fototapeta, która posiada głębię, a w praktyce pozwala naszej wyobraźni dostrzec o wiele przestronniejsze wnętrze, niż jest w rzeczywistości.

Powiększające fototapety z wodospadami

Zgromadzone w kolekcji na https://fototapetyna.pl/kategoria-produktu/wodospady/ powiększające fototapety z wodospadami to przykłady takich dekoracji, które umieszczone na jednej dużej ścianie salonu, sypialni lub łazienki, sprawią, że ściana zniknie, a wnętrze powiększy się o krajobraz widziany na dekoracji. Przestrzeń ta oczywiście nie jest realna, jednak podobnie, jak widząc na obrazie ogień, jesteśmy z stanie fizycznie poczuć jego ciepło, tak i w tym przypadku nasza wyobraźnia pozwala nam zobaczyć duże wnętrze i poczuć orzeźwiający chłód płynącej wody. Kompozycie o właściwościach powiększających wnętrza to nie tylko te z wodospadami, jednak ten jeden wyjątkowy element krajobrazu ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i z tego powodu dodatkowo jeszcze korzystnie wzmacnia efekt powiększenia wnętrza.

Wodospady zazwyczaj pojawiają się w otoczeniu przyrody, spowite są zielenią lasów lub ulokowane wśród malowniczych skał. To obrazy, które w każdym z nas budzą skłonność do refleksji i marzeń o przeniesieniu się w to urocze, spokojne miejsce, pozbawione miejskiego smogu, hałasu i wszelkich zakłóceń, które nie pozwalają nam się w pełni zrelaksować. Wyobrażając sobie delikatna wilgoć rozpylanej przez powiew wiatru wody, słysząc kojący szum spadającej strugi i zanurzając się w pięknym zapachu czystego powietrza we własnym salonie lub sypialni możemy każdego dnia przeżywać prawdziwą przygodę. Powiększające fototapety z wodospadami to dekoracje, dzięki którym każde, nawet najbardziej nudne i nieprzyjazne wnętrze zmieni się w prawdziwą oazę spokoju i komfortu.